19 collu pretestības skārienekrāna monitors ir īpaši pielāgots lietošanai industriālā vidē, kur ir jāoptimizē katra colla. Šo ierīču mazais izmērs un iespēja tos piestiprināt pie sienām ar VESA statīviem, Anrecson Resistive Touch Displays var padarīt jūsu darba vietu efektīvāku, vienlaikus nodrošinot visus nepieciešamos pakalpojumus no šādas skārienierīces. Jo īpaši šajos skārienpaneļos izmantotā pretestības tehnoloģija ļauj lietotājiem mijiedarboties ar smagiem cimdiem, pildspalvu vai vienkārši pirkstiem, padarot tastatūru un peli nevajadzīgu. Rūpnieciskā vidē, kas piepildīta ar sarežģītu tehniku, šīs maza mēroga ierīces ir drošības un efektivitātes garantija, novēršot vajadzību pēc liekiem vadiem, kabeļiem vai jebkādām citām sastāvdaļām, kas būtu nepieciešamas ar ierīci bez pieskāriena.
Ne tikai Anrecson pretestības skārienjūtīgie monitori ir ideāli piemēroti lietošanai rūpnieciskā vidē, bet arī šīs ierīces ir lieliska izvēle jebkurai lietošanai biroja vidē. Šos displejus, kuru izmērs ir no 7 collām līdz 19 collām, var viegli novietot vestibilā, koridorā vai konferenču telpā, piestiprināt pie sienas vai uz statīva. Šādā vidē šīs ierīces var izmantot, lai apstrādātu pieprasījumus, veiktu datu ievadi un atsaukšanu, kalpotu kā tirdzniecības vietas sistēma, kā arī palīdzētu darbiniekiem veikt ikdienas uzdevumus.
Specifikācijas
| 19" atvērta rāmja TOUCH monitors | |
| Režīma nosaukums | LC-OF1901T-5R |
| Ekrāna izmērs | 19" |
| Aktīvais displeja apgabals (mm) | 376,32 mm (W) × 301,056 mm (A) |
| Displeja režīms | 4:3 |
| LCD tips | LCD ar plānkārtiņu tehnoloģiju (TFT) |
| Izšķirtspēja | 1280×1024 |
| Displeja krāsa | 16.7M |
| Pikseļu solis (mm) | 0.294(H)×0.294(V) |
| Spilgtums (nits) | 250 cd/㎡ |
| Kontrasta attiecība | 1000:1 |
| Skata leņķis | 170(H) /170(V) |
| Reakcijas laiks | 5 ms |
| Fona apgaismojums | 2 CCFL |
| Interfeiss | VGA, DVI |
| Izvēles interfeiss | HDMI, BNC |
| Jauda | DC12V 3A 50HZ/ 60HZ/ 75HZ |
| Elektrības patēriņš | Mazāks vai vienāds ar 20 W |
| Plug & Play | DDC 1/2B |
| OSD vadība | Automātiska regulēšana, Spilgtums, Kontrasts, Hori. / Vert. Pozīcija, pulkstenis, fāze, krāsa, valoda.. |
| Izvēlne | Ķīniešu/angļu (atbalstītas citas valodas) |
| PIESTIEK | |
| Standarta pieskāriena opcijas | 5 vadu pretestība, |
| Pielāgotas pieskāriena iespējas | IR pieskāriens / SAW touch / kapacitatīvs pieskāriens |
| Kalns ceļš | |
| Montāža | VESA 75mm/100mm, atloki sānos |
| Sertifikāta apstiprināšana | CE, RoHS, CCC, FCC, ISO9001 (pēc izvēles UL) |
| Garantija | 1,5 gadi |
| Pieteikums | |
| Bankomāts/Kiosks/Transports/Rūpnieciskā automatizācija/Ārstniecība | |



BUJ:
1. Kāds ir jūsu monitoru minimālais pasūtījuma daudzums?
Atbilde: Mūsu minimālais pasūtījuma daudzums ir salīdzinoši neliels, un tas ir atkarīgs no noteiktiem modeļiem un specifikācijām. parasti ir 10 gab.
Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvi.
2. Cik ātri jūs varat piegādāt monitorus?
Atbilde: kā rūpnīca mēs lepojamies ar mūsu ātrajiem piegādes laikiem. Mēs parasti varam piegādāt jūsu monitorus dažu dienu laikā pēc pasūtījuma, atkarībā no daudzuma un piegādes metodes.
3. Vai jums ir labs pēcpārdošanas serviss?
Atbilde: Jā, mums ir īpaša komanda, kas apstrādā pēcpārdošanas pieprasījumus un visas problēmas, kas var rasties saistībā ar mūsu produktiem. Mēs darīsim visu iespējamo, lai visas problēmas tiktu atrisinātas ātri un efektīvi.
4. Vai varat pielāgot monitorus atbilstoši mūsu īpašajām prasībām?
Atbilde: Jā, mēs atzinīgi vērtējam pielāgošanas pasūtījumus un varam ražot monitorus, lai tie atbilstu jūsu īpašajām dizaina, ekrāna izmēra un izšķirtspējas prasībām.
5. Kādi ir jūsu maksājumu noteikumi?
Atbilde: Mūsu maksājumu noteikumi var būt elastīgi, atkarībā no pasūtījuma summas un klientu prasībām. Mēs parasti pieprasām depozīta maksājumu pirms ražošanas uzsākšanas, un atlikumu var samaksāt pirms piegādes.
6. Vai varat nodrošināt monitoru tehnisko atbalstu?
Atbilde: Jā, mums ir pieredzējušu tehniķu komanda, kas var sniegt tehnisko atbalstu un atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par mūsu monitoru lietošanu.
More detail and price please contact on email: dana@anrecson.com
Mēs jums palīdzēsim laikā.
Populāri tagi: 19 collu atvērtā rāmja skārienjūtīgs monitors, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pirkt, pielāgots, citāts
