LC-OF0801T-CA ir ideāla izvēle plašam lietojumu klāstam, piemēram, tirdzniecības vietās, vadības paneļiem rūpnieciskos apstākļos, kioskos, darba vietas automatizācijai.
Parādītais 10-punkta kapacitatīvs skārienpanelis ir precīzs un jutīgs. Savienojot, izmantojot USB savienojumu, skārienfunkcija tiek ātri izveidota. Faytech ietver skārienjutīgus draiverus plaši izmantotām operētājsistēmām (Win CE, XP, Vista, 7, 8, 10), Linux, Mac un Android. Parasti operētājsistēmām Win 7, 8 un 10 nav nepieciešams pieskāriena draiveris. Virtuālā tastatūra un Windows žests padara Windows ērtu lietošanu. Turklāt iegultās sistēmas.
Specifikācijas:
| 8" atvērta rāmja TOUCH monitors | |
| Režīma nosaukums | LC-OF0801T-CA |
| Ekrāna izmērs | 8″ |
| Aktīvais displeja apgabals (mm) | 170,4 mm (W) × 127,8 (A) |
| Displeja režīms | 4:3 |
| LCD tips | LCD ar plānkārtiņu tehnoloģiju (TFT) |
| Izšķirtspēja | 800×600 |
| Displeja krāsa | 16.7M |
| Pikseļu solis (mm) | 0.213(H)×0.213(V) |
| Spilgtums (nits) | 220 cd/㎡ |
| Kontrasta attiecība | 600:1 |
| Skata leņķis | 150(H) /150(V) |
| Reakcijas laiks | 10 ms |
| Fona apgaismojums | LED fona apgaismojums |
| Interfeiss | VGA, DVI |
| Izvēles interfeiss | HDMI, BNC |
| Jauda | DC12V 3A 50HZ/ 60HZ/ 75HZ |
| Elektrības patēriņš | Mazāks vai vienāds ar 15 W |
| Plug & Play | DDC 1/2B |
| OSD vadība | Automātiska regulēšana, Spilgtums, Kontrasts, Hori. / Vert. Pozīcija, pulkstenis, fāze, krāsa, valoda.. |
| Izvēlne | Ķīniešu/angļu (atbalstītas citas valodas) |
| PIESTIEK | |
| Standarta pieskāriena opcijas | kapacitatīvs pieskāriens |
| Pielāgotas pieskāriena iespējas | IR pieskāriens / SAW touch / pretestības 4 vadi |
| Kalns ceļš | |
| Montāža | VESA 75mm/100mm, atloki sānos |
| Sertifikāta apstiprināšana | CE, RoHS, CCC, FCC, ISO9001 (pēc izvēles UL) |
| Garantija | 1,5 gadi |
| Pieteikums | |
| Bankomāts/Kiosks/Transports/Rūpnieciskā automatizācija/Ārstniecība | |


Plašais pieejamo izmēru klāsts un šo ierīču augstas izšķirtspējas atbalsts padara Anrecson kapacitatīvos skārienjūtīgos monitorus par perfektu izvēli plašam lietojumu klāstam, tostarp, bet ne tikai, POS sistēmām, kiosku sistēmām, biroja/dzīvesvietas automatizācijai un kā kontrolei. paneļi rūpniecības jomās.
Visi mūsu kapacitatīvie skārienekrāni ir izgatavoti no industriāla A+ HD LCD kapacitatīvā multi-touch paneļa ar enerģiju taupošu LED tehnoloģiju un plašu skata leņķi. Šīs īpašības padara Anrecson Capacitive skārienjutīgos displejus par ideāliem risinājumiem, kad runa ir par modes skatēm, industriālajiem projektiem, izplatītājiem, ceļu noteikšanu, lielveikaliem, sporta arēnām, interaktīvām vizualizācijām un digitālajām izkārtnēm.
Sīkāka informācija un cena, lūdzu, sazinieties pa e-pastu: dana@anrecson.com.
Mēs jums palīdzēsim savlaicīgi!
Populāri tagi: 8 collu 10 punktu kapacitatīvs skārienjūtīgs monitors, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pirkt, pielāgots, citāts
