Atvērta rāmja displeji ar 15-collu ekrāna izmēru un 1024 x 768 izšķirtspēju piedāvā izteiksmīgu un skaidru displeju dažādiem rūpnieciskiem un komerciāliem lietojumiem. Augstas izšķirtspējas ekrāns nodrošina detalizētus vizuālos attēlus un uzlabo skatīšanās pieredzi, padarot to piemērotu lietojumprogrammām, kurām nepieciešama precīza datu vizualizācija vai attēla skaidrība. Pateicoties tā kompaktajam izmēram, atvērtā rāmja displeju var viegli integrēt vidē ar ierobežotu vietu, neapdraudot vizuālo kvalitāti. Neatkarīgi no tā, vai to izmanto uzraudzības sistēmām, vadības paneļiem vai informācijas displejiem, atvērtā rāmja displejs ar tā 15-collu ekrānu un augsto izšķirtspēju nodrošina uzticamu un vizuāli pievilcīgu displeja risinājumu.
Specifikācija:
| 15 collu atvērtā rāmja TOUCH monitors | |
| Režīma nosaukums | LC-OF1501T-CA |
| Ekrāna izmērs | 15" |
| Aktīvais displeja apgabals (mm) | 304,128 mm (W) × 228,096 mm (A) |
| Displeja režīms | 4:3 |
| LCD tips | LCD ar plānkārtiņu tehnoloģiju (TFT) |
| Izšķirtspēja | 1024×768 |
| Displeja krāsa | 16.7M |
| Pikseļu solis (mm) | 0.297(H)×0.297(V) |
| Spilgtums (nits) | 350 cd/㎡ |
| Kontrasta attiecība | 700:1 |
| Skata leņķis | 140(H) /125(V) |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Fona apgaismojums | LED |
| Interfeiss | VGA, DVI |
| Izvēles interfeiss | HDMI, BNC |
| Jauda | DC12V 3A 50HZ/ 60HZ/ 75HZ |
| Enerģijas patēriņš | Mazāks vai vienāds ar 20 W |
| Plug & Play | DDC 1/2B |
| OSD vadība | Automātiska regulēšana, Spilgtums, Kontrasts, Hori. / Vert. Pozīcija, pulkstenis, fāze, krāsa, valoda.. |
| Izvēlne | Ķīniešu/angļu (atbalstītas citas valodas) |
| PIESTIEK | |
| Standarta pieskāriena opcijas | rezistīvs 5 vadu, projicēts kapacitatīvs pieskāriens |
| Pielāgotas pieskāriena iespējas | IR pieskāriens / SAW touch |
| Kalns ceļš | |
| Montāža | VESA 75mm/100mm, atloki sānos |
| Sertifikāta apstiprināšana | CE, RoHS, CCC, FCC, ISO9000 (pēc izvēles UL) |
| Garantija | 1,5 gadi |
| Pieteikums | |
| Bankomāts/Kiosks/Transports/Rūpnieciskā automatizācija/Ārstniecība | |



BUJ:
1. Kādas ir atvērtā rāmja rūpnieciskā displeja izmantošanas priekšrocības?
A: Atvērta rāmja rūpnieciskie displeji piedāvā rentablāku risinājumu rūpnieciskiem lietojumiem, vienlaikus nodrošinot izcilu veiktspēju. Tos var viegli integrēt OEM produktos, samazinot ražošanas un uzturēšanas izmaksas. Tie ir arī izstrādāti, lai izturētu skarbu vidi, nodrošinot uzticamību un ilgmūžību.
2. Kādos rūpnieciskos lietojumos var izmantot atvērtā rāmja rūpnieciskos displejus?
A: Atvērtā rāmja rūpnieciskos displejus var izmantot dažādos rūpnieciskos lietojumos, piemēram, kioskos, bankomātos, spēļu automātos, medicīnas ierīcēs, pārtikas pārstrādes iekārtās un rūpnieciskās automatizācijas sistēmās.
3. Kādas pielāgošanas iespējas ir pieejamas atvērtā rāmja rūpnieciskajiem displejiem?
A: Atvērtā rāmja rūpnieciskos displejus var pielāgot, lai tie atbilstu īpašām lietojuma prasībām. Tas var ietvert skārienekrāna opcijas, pretatspīduma pārklājumu un pielāgotus rāmjus vai korpusu.
4. Kāds ir atvērtā rāmja rūpnieciskā displeja paredzamais kalpošanas laiks?
A. Atvērtā rāmja rūpnieciskie displeji ir izstrādāti, lai izturētu skarbos vidi, un tiem ir ilgs kalpošanas laiks līdz 50,{2}} stundām.
5. Kā nodrošināt atvērtā rāmja rūpnieciskā displeja ilgmūžību un uzticamību?
A: Lai nodrošinātu atvērtā rāmja rūpnieciskā displeja ilgmūžību un uzticamību, ir svarīgi to pareizi uzstādīt un uzturēt. Tas ietver displeja tīrību, aizsargāšanu no mitruma un putekļiem, kā arī regulāru pārbaudi, vai tas nav bojāts.
Sīkāka informācija un cena, lūdzu, sazinieties pa e-pastu: dana@anrecson.com.
Mēs jums palīdzēsim savlaicīgi!!
Populāri tagi: 15 collu atvērta rāmja dizaina rūpnieciskais skārienekrāna monitors, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pirkt, pielāgots, citāts
