10,4 collu videonovērošanas monitors ir rentabls risinājums tiem, kas meklē uzticamu novērošanas displeju. šim monitoram ir plastmasas struktūra, kas ir gan viegla, gan izturīga, padarot to lieliski piemērotu dažādiem lietojumiem.
Augstas izšķirtspējas izšķirtspēja un kontrasta attiecība nodrošina skaidrus un spilgtus attēlus. Tajā tiek izmantots arī trīsdimensiju ķemmes filtrs, kas uzlabo attēla kvalitāti un samazina troksni, lai nodrošinātu izsmalcinātāku skatīšanās pieredzi.
Turklāt monitors ir aprīkots ar virkni noderīgu funkciju, tostarp vairāku valodu atbalstu un ievades opcijas. Neatkarīgi no tā, vai uzraugāt drošības materiālus, rādāt multivides saturu vai vienkārši izmantojat to kā datora monitoru, šis ekonomiskais monitors noteikti atbildīs jūsu vajadzībām.
SPECIFIKĀCIJAS:
| 10,4 collu komerciālais LCD videonovērošanas monitors (plastmasas korpuss) | |
| Režīma nosaukums | LC-ME1041 |
| Ekrāna izmērs | 10.4″ |
| Aktīvais displeja apgabals (mm) | 211,2 mm (W) × 158,4 mm (A) |
| Displeja režīms | 4:3 |
| LCD tips | TFT-LCD |
| Izšķirtspēja | 800×600 |
| Displeja krāsa | 16.7M |
| Pikseļu solis (mm) | 0.264(H)×0.264(V) |
| Spilgtums (nits) | 250 cd/㎡ |
| Kontrasta attiecība | 500:1 |
| Skata leņķis | 140(H) /110(V) |
| Reakcijas laiks | 5 ms |
| Fona apgaismojums | LED fona apgaismojums |
| Ieejas izejas | |
| Saliktā video ieeja | 1 |
| Kompozītu video izvade | N/A |
| VGA | 1 |
| HDMI | N/A |
| Audio / skaļrunis | Jā |
| Jauda | |
| Jauda | DC12V 3A 50HZ/ 60HZ/ 75HZ |
| Elektrības patēriņš | Mazāks vai vienāds ar 15 W |
| Plug & Play | DDC 1/2B |
| OSD vadība | Automātiska regulēšana, Spilgtums, Kontrasts, Hori. / Vert. Pozīcija, pulkstenis, fāze, krāsa, valoda.. |
| Izvēlne | Ķīniešu/angļu (atbalstītas citas valodas) |
| Kalns ceļš | |
| Montāža | statīva stiprinājums, VESA stiprinājums |
| Sertifikāta apstiprināšana | CE, RoHS, CCC, FCC, ISO9000 (pēc izvēles UL) |
| Garantija | 1,5 gadi |
| Pieteikums | |
| uzraudzība, transportlīdzekļa stiprinājums | |
Bildes:



PAR MUMS :

Mūsu sertifikācija

Mūsu pakalpojums:

Populāri tagi: 10,4 collu LED monitors videonovērošanai, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pirkt, pielāgots, citāts
