Šim 55 collu 4K konferenču telpas LCD monitoram ir vairākas iespaidīgas funkcijas, kas to izceļ uz pārējo fona.Pirmkārt un galvenokārt, tā metāla korpusa struktūra nodrošina nepārspējamu elektromagnētisko traucējumu pretestību. Turklāt tam ir 4K augstas izšķirtspējas izšķirtspēja un augsts kontrasts ar trīsdimensiju ķemmes filtru. Monitoram ir arī interfeiss ar HDMI x3 un DP x1, padarot savienojamību ar citām ierīcēm vieglu.Monitora A klases panelim ir 16:9 malu attiecība, un tas atbalsta PIP/POP/Quad Screen funkcijas, lai uzlabotu jūsu skatīšanās pieredzi.
55-collu 4K monitors ir uzticams un stabils, nodrošinot nevainojamu veiktspēju visās diennakts stundās. Tā izturība padara to par ideālu izvēli lietošanai skarbos apstākļos. Šis produkts ir lieliska izvēle tiem, kas meklē augstas kvalitātes monitoru, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti, uzticamu veiktspēju un plašu funkciju klāstu.
SPECIFIKĀCIJAS
| Specifikācija | |
| 55 collu 4K profesionālais LCD monitors (metāla korpuss) | |
| Režīma nosaukums | LC-MS5501-4K |
| Ekrāna izmērs | 55″ |
| Aktīvais displeja apgabals (mm) | 1209,6 mm (W) × 680,4 mm (A) |
| Displeja režīms | 16:9 |
| LCD tips | LCD ar plānkārtiņu tehnoloģiju (TFT) |
| Izšķirtspēja | 3840 × 2160 |
| Displeja krāsa | 1.073G |
| Pikseļu solis (mm) | 0.315(H)×0.315(V) |
| Spilgtums (nits) | 300 cd/㎡ |
| Kontrasta attiecība | 1100:1 |
| Skata leņķis | 178(H) /178(V) |
| Reakcijas laiks | 6 ms |
| Fona apgaismojums | LED |
| Ieejas izejas | |
| HDMI 2.{1}} | 3 |
| DP | 1 |
| Video | |
| krāsu sistēma | PAL/NTSC/SECAM |
| saderīga HDTV ieeja | 480P,576P,720P,1080I, 1080P |
| 3D ķemmes filtrs | JĀ |
| video trokšņu samazināšana | JĀ |
| Jauda | |
| Jauda | AC100V ~ 240V, 50/60Hz |
| Elektrības patēriņš | Mazāka vai vienāda ar 120 W |
| Izvēlne | Ķīniešu/angļu (atbalstītas citas valodas) |
| Kalns ceļš | |
| Montāža | statīva stiprinājums, VESA stiprinājums |
| Sertifikāta apstiprināšana | CE, RoHS, CCC, FCC, ISO9001 (pēc izvēles UL) |
| Garantija | 1,5 gadi |


BUJ:
Q1: Kādas ir 4K monitora priekšrocības?
A: 4K monitors piedāvā augstāku izšķirtspēju un asākus attēlus nekā standarta HD monitors. Tas ļauj iegūt detalizētāku informāciju, kas ir īpaši noderīgi video un fotoattēlu rediģēšanai, kā arī spēlēm.
2. jautājums. Kādas ir 55-collu 4K monitora izcilās funkcijas?
A: 55-collu 4K monitors nodrošina lielu un iespaidīgu skatīšanās pieredzi ar izcilu krāsu precizitāti un augstu kontrasta attiecību. Tas ir lieliski piemērots arī vairākuzdevumu veikšanai, jo sniedz jums daudz ekrāna nekustamo īpašumu, ar ko strādāt.
3. jautājums. Vai 55-collu 4K monitoru var piestiprināt pie sienas?
A: Jā, mūsu 55-collu 4K monitoriem ir saderība ar VESA stiprinājumu, kas ļauj tos piestiprināt pie sienas vai statīva.
4. jautājums. Vai 55-collu 4K monitori ir dārgi?
A: Vidējās klases 55-collu 4K monitorus var atrast par aptuveni 500 līdz 700 USD, bet augstākās klases modeļi var maksāt vairāk par USD 1,000.
5. jautājums. Vai 55-collu 4K monitoru var izmantot produktivitātei?
A: Jā, 55-collu 4K monitors ir lieliski piemērots produktivitātei. Tas nodrošina vairākuzdevumu veikšanu un nodrošina iespaidīgāku un ērtāku skatīšanās pieredzi.
6. jautājums. Vai man ir nepieciešams jaudīgs dators, lai izmantotu 55-collu 4K monitoru?
A: Jā, jums būs nepieciešams dators, kas ir pietiekami jaudīgs, lai apstrādātu augstāku izšķirtspēju. Tas nozīmē grafisko karti, kas spēj apstrādāt 4K grafiku, un procesoru, kas spēj nodrošināt atbilstību liela displeja prasībām.
7. jautājums. Kā rūpēties par savu 55-collu 4K monitoru?
A. Lai rūpētos par savu 55-collu 4K monitoru, nepieskarieties ekrānam ar pirkstiem, jo tas var atstāt traipus un pirkstu nospiedumus. Ekrāna tīrīšanai izmantojiet mikrošķiedras drānu un izvairieties no skarbu ķīmisko vielu vai ūdens lietošanas. Tāpat esiet piesardzīgs, pārvietojot monitoru, jo tas ir delikāts un dārgs aprīkojums.
Populāri tagi: 55 collu 4k konferenču telpas LCD monitors, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pirkt, pielāgots, citāts
